Hopp til innhold
velt.no
Meny

Brenno Bygg AS

Org.nr.
926 916 963
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Gol
Stiftet
21. mars 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 025
−11,4 % fra 2024
2023: 2 14420232024: 2 28520242025: 2 0252025
Driftsresultat
−25
+76,5 % fra 2024
2023: 19720232024: −10720242025: −252025
Årsresultat
−63
+46,9 % fra 2024
2023: 15420232024: −11920242025: −632025
Egenkapital
181
−25,9 % fra 2024
2023: 36320232024: 24420242025: 1812025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,67
2024: 1,71
Driftsmargin
−1,2 %
2024: −4,7 %
Egenkapitalandel
21,7 %
2024: 26,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 1442 2852 025
Driftsinntekter2 1442 2852 025
Driftskostnader1 9462 3922 050
Driftsresultat197−107−25
Netto finans2−12−35
Resultat før skatt199−119−60
Skattekostnad4503
Årsresultat154−119−63
Balanse
Anleggsmidler112469364
Omløpsmidler778457469
Bankinnskudd og kontanter535360438
Sum eiendeler889926833
Egenkapital363244181
Langsiktig gjeld4415371
Kortsiktig gjeld522267280
Sum gjeld526682652
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,491,711,67
Driftsmargin9,2 %−4,7 %−1,2 %
Egenkapitalandel40,8 %26,4 %21,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tømrerarbeid og salg av varer og tjenester.
Virksomhet
Oppføring og vedlikehold av hus og hytter, tilbygg.
Forretningsadresse
Sørelivegen 28, 3550 Gol
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. april 2021