Hopp til innhold
velt.no
Meny

Box Flikka AS

Org.nr.
915 052 274
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
20. februar 2015
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
621
+17,3 % fra 2024
2023: 48220232024: 53020242025: 6212025
Driftsresultat
49
+145,1 % fra 2024
2023: 6920232024: 2020242025: 492025
Årsresultat
23
+333,5 % fra 2024
2023: 7320232024: −1020242025: 232025
Egenkapital
104
+18,7 % fra 2024
2023: 9720232024: 8720242025: 1042025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,86
2024: 3,53
Driftsmargin
7,8 %
2024: 3,7 %
Egenkapitalandel
42,7 %
2024: 30,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter456519609
Driftsinntekter482530621
Driftskostnader413510572
Driftsresultat692049
Netto finans−20−18−11
Resultat før skatt49238
Skattekostnad−251215
Årsresultat73−1023
Balanse
Anleggsmidler239159120
Omløpsmidler134128122
Bankinnskudd og kontanter13286113
Sum eiendeler373288243
Egenkapital9787104
Langsiktig gjeld24916473
Kortsiktig gjeld273666
Sum gjeld276201139
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,923,531,86
Driftsmargin14,3 %3,7 %7,8 %
Egenkapitalandel26,0 %30,3 %42,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Styremedlemmer (4)

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drift av treningssenter, crossfit trening, gruppetrening, personlig trening, bedriftsstrening, Undervisning, treningsarrangement. kurs innen trening, salg av treningsartikler, teambuilding.
Forretningsadresse
Lasta 46, 4405 Flekkefjord
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
2. mars 2015