Hopp til innhold
velt.no
Meny

Blomsterbutikken AS

Org.nr.
931 654 004
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Brønnøy
Stiftet
1. juni 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
3 093
+9,9 % fra 2024
2023: 85920232024: 2 81320242025: 3 0932025
Driftsresultat
236
+303,9 % fra 2024
2023: 17220232024: 5820242025: 2362025
Årsresultat
184
+342,3 % fra 2024
2023: 13520232024: 4220242025: 1842025
Egenkapital
386
+91,5 % fra 2024
2023: 16020232024: 20120242025: 3862025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,32
2024: 2,74
Driftsmargin
7,6 %
2024: 2,1 %
Egenkapitalandel
51,1 %
2024: 32,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter8572 7813 061
Driftsinntekter8592 8133 093
Driftskostnader6872 7552 857
Driftsresultat17258236
Netto finans0−31
Resultat før skatt17255237
Skattekostnad371352
Årsresultat13542184
Balanse
Anleggsmidler33235
Omløpsmidler598594750
Bankinnskudd og kontanter299276350
Sum eiendeler631617755
Egenkapital160201386
Langsiktig gjeld197199195
Kortsiktig gjeld275217174
Sum gjeld472416369
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,182,744,32
Driftsmargin20,0 %2,1 %7,6 %
Egenkapitalandel25,3 %32,6 %51,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
7
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. +4 (+3 til +6)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20266
september 20267
oktober 20267

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20267
september 20267
august 20266
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av blomster og tilhørende produkter.
Forretningsadresse
Storgata 34, 8900 Brønnøysund
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
7
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
28. juni 2023