Hopp til innhold
velt.no
Meny

Bilkarusellen Adevia AS

Org.nr.
987 966 882
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Stavanger
Nettside
adevia.no
Stiftet
25. februar 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 100
−37,1 % fra 2024
2023: 2 98020232024: 1 75020242025: 1 1002025
Driftsresultat
87
+318,0 % fra 2024
2023: 15020232024: −4020242025: 872025
Årsresultat
35
+160,7 % fra 2024
2023: 10320232024: −5720242025: 352025
Egenkapital
82
+91,6 % fra 2024
2023: 10020232024: 4320242025: 822025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,20
2024: 1,35
Driftsmargin
7,9 %
2024: −2,3 %
Egenkapitalandel
13,3 %
2024: 5,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 9801 7501 100
Driftsinntekter2 9801 7501 100
Driftskostnader2 8301 7901 013
Driftsresultat150−4087
Netto finans−22−28−52
Resultat før skatt128−6835
Skattekostnad25−100
Årsresultat103−5735
Balanse
Anleggsmidler303939
Omløpsmidler836680578
Bankinnskudd og kontanter89211108
Sum eiendeler867718617
Egenkapital1004382
Langsiktig gjeld27317251
Kortsiktig gjeld494503483
Sum gjeld767676535
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,691,351,20
Driftsmargin5,0 %−2,3 %7,9 %
Egenkapitalandel11,5 %5,9 %13,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive med salg av dreieskiver/bilkaruseller og innen tekniske konsulenttjenester rettet mot offshoremarkedet. I tillegg vil man drive med utvikling og salg av produkter innen kategorien møbler, både for næring og privathusholdninger.
Virksomhet
Salg av dreieskiver/bilkaruseller og teknisk konsulent (ingeniørtjenester) innen offshoremarkedet. Utvikling og salg av møbelprodukter.
Forretningsadresse
Dusavikveien 192, 4029 Stavanger
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. mars 2005