Hopp til innhold
velt.no
Meny

Berntsen JR AS

Org.nr.
931 920 154
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Lyngdal
Stiftet
24. juli 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
543
+22,7 % fra 2024
2023: 14120232024: 44320242025: 5432025
Driftsresultat
139
+25,9 % fra 2024
2023: −120232024: 11020242025: 1392025
Årsresultat
109
+31,9 % fra 2024
2023: −120232024: 8320242025: 1092025
Egenkapital
215
+102,3 % fra 2024
2023: 2420232024: 10720242025: 2152025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,31
2024: 1,39
Driftsmargin
25,6 %
2024: 24,9 %
Egenkapitalandel
28,2 %
2024: 16,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter141443543
Driftsinntekter141443543
Driftskostnader141332404
Driftsresultat−1110139
Netto finans–01
Resultat før skatt−1111140
Skattekostnad–2831
Årsresultat−183109
Balanse
Anleggsmidler66177137
Omløpsmidler198457628
Bankinnskudd og kontanter15457628
Sum eiendeler264633765
Egenkapital24107215
Langsiktig gjeld8019870
Kortsiktig gjeld160329480
Sum gjeld240527550
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,231,391,31
Driftsmargin−0,4 %24,9 %25,6 %
Egenkapitalandel9,0 %16,8 %28,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Brøyting, reparasjon, vedlikehold og salg av fyrverkeri.
Forretningsadresse
Lyngfjellveien 22, 4580 Lyngdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. august 2023