Hopp til innhold
velt.no
Meny

Bazpoint Volda AS

Org.nr.
916 288 395
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ås
Stiftet
22. oktober 2015
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
190
+90,0 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 10020242025: 1902025
Driftsresultat
120
+230,4 % fra 2024
2023: −8820232024: 3620242025: 1202025
Årsresultat
120
+229,3 % fra 2024
2023: −8820232024: 3620242025: 1202025
Egenkapital
188
+174,6 % fra 2024
2023: 3220232024: 6920242025: 1882025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,12
2024: 0,42
Driftsmargin
63,2 %
2024: 36,4 %
Egenkapitalandel
32,5 %
2024: 7,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter–100190
Driftsinntekter–100190
Driftskostnader886470
Driftsresultat−8836120
Netto finans––0
Resultat før skatt−8836120
Årsresultat−8836120
Balanse
Anleggsmidler702627553
Omløpsmidler14025227
Bankinnskudd og kontanter13912727
Sum eiendeler842880580
Egenkapital3269188
Langsiktig gjeld210210160
Kortsiktig gjeld600601232
Sum gjeld810811392
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,230,420,12
Driftsmargin–36,4 %63,2 %
Egenkapitalandel3,8 %7,8 %32,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av mat i butikk og på nett, og servicetjenester som natrulig hører innunder dette.
Virksomhet
Salg av mat i butikk og på nett.
Forretningsadresse
c/o Tor Kristian Stevik, Parkveien 9, 1435 Ås
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
54 750 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. november 2015

Historikk

Endringer fra den daglige oppdateringen fra Brønnøysundregistrene.

Endringer i Enhetsregisteret og rollene
EndringFørEtter
12. oktober 2026
Regnskapsfører tiltrådt–Enora AS
Regnskapsfører fratrådtValue Vestby AS–