Hopp til innhold
velt.no
Meny

Bas AS

Org.nr.
927 430 274
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Sandnes
Stiftet
17. juni 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−12
−25,1 % fra 2024
2023: −920232024: −1020242025: −122025
Årsresultat
244
+17,8 % fra 2024
2023: 22020232024: 20720242025: 2442025
Egenkapital
444
+15,4 % fra 2024
2023: 34720232024: 38520242025: 4442025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
42,4
2024: 74,0
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
52,0 %
2024: 43,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader91012
Driftsresultat−9−10−12
Netto finans230217257
Resultat før skatt220207244
Skattekostnad0––
Årsresultat220207244
Balanse
Anleggsmidler652652693
Omløpsmidler219229162
Bankinnskudd og kontanter21913327
Sum eiendeler872881854
Egenkapital347385444
Langsiktig gjeld524493406
Kortsiktig gjeld–34
Sum gjeld524496410
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad–74,042,4
Egenkapitalandel39,9 %43,7 %52,0 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eie og investere i aksjer, eiendommer og andre selskaper og virksomheter, herunder deltagelse av enhver art i andre virksomheter og hva dermed står i forbindelse.
Forretningsadresse
Varatunhagen 14A, 4317 Sandnes
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. juli 2021