Hopp til innhold
velt.no
Meny

B. Farnes AS

Org.nr.
923 219 609
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
25. juli 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
567
−3,0 % fra 2024
2023: 82520232024: 58520242025: 5672025
Driftsresultat
78
+229,0 % fra 2024
2023: 220232024: −6120242025: 782025
Årsresultat
55
+170,0 % fra 2024
2023: −2620232024: −7920242025: 552025
Egenkapital
440
+14,3 % fra 2024
2023: 46420232024: 38520242025: 4402025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,04
2024: 3,51
Driftsmargin
13,8 %
2024: −10,4 %
Egenkapitalandel
57,7 %
2024: 53,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter825585567
Driftsinntekter825585567
Driftskostnader824646489
Driftsresultat2−6178
Netto finans−20−18−15
Resultat før skatt−18−7963
Skattekostnad808
Årsresultat−26−7955
Balanse
Anleggsmidler511409400
Omløpsmidler403305362
Bankinnskudd og kontanter331265318
Sum eiendeler914714762
Egenkapital464385440
Langsiktig gjeld318243233
Kortsiktig gjeld1338790
Sum gjeld450329322
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,033,514,04
Driftsmargin0,2 %−10,4 %13,8 %
Egenkapitalandel50,7 %53,9 %57,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Løft av og service og småreparasjoner på båter, utleie av kraner, samt deltagelse i andre selskap med lignende formål.
Forretningsadresse
Willas vei 10, 3085 Holmestrand
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. august 2019