Hopp til innhold
velt.no
Meny

Selskapet er under avvikling

Avvikling registrert 27. august 2026.

Aviol Holding AS

Org.nr.
989 033 719
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Askøy
Stiftet
18. november 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−20
−8,7 % fra 2024
2023: −1820232024: −1920242025: −202025
Årsresultat
73
+2 920,1 % fra 2024
2023: 7420232024: −320242025: 732025
Egenkapital
241
+43,5 % fra 2024
2023: 27120232024: 16820242025: 2412025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
10,8
2024: 3,46
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
53,2 %
2024: 31,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader181920
Driftsresultat−18−19−20
Netto finans911592
Resultat før skatt73−372
Skattekostnad−1−1−1
Årsresultat74−373
Balanse
Anleggsmidler666
Omløpsmidler597528447
Bankinnskudd og kontanter517528367
Sum eiendeler603534453
Egenkapital271168241
Langsiktig gjeld267213171
Kortsiktig gjeld6615241
Sum gjeld332366212
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad9,093,4610,8
Egenkapitalandel44,9 %31,5 %53,2 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investeringer i aksjer, verdipapirer og deltakelse i andre virksomheter.
Virksomhet
Holdingsselskap med formål investeringer i aksjer, verdipapirer og deltakelse i andre virksomheter.
Forretningsadresse
Klampavikvegen 3B, 5300 Kleppestø
Postadresse
Postboks 153, 5322 Kleppestø
Telefon
56 15 14 00
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. januar 2006