Hopp til innhold
velt.no
Meny

Augedal Bro AS

Org.nr.
895 988 642
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Gran
Stiftet
10. september 2010
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−19
+25,3 % fra 2024
2023: −3920232024: −2520242025: −192025
Årsresultat
−19
+22,0 % fra 2024
2023: −2720232024: −2420242025: −192025
Egenkapital
76
−19,7 % fra 2024
2023: 11920232024: 9520242025: 762025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,32
2024: 5,92
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
15,2 %
2024: 18,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter00–
Driftskostnader392519
Driftsresultat−39−25−19
Netto finans400
Resultat før skatt−35−25−19
Skattekostnad−8−10
Årsresultat−27−24−19
Balanse
Anleggsmidler491491491
Omløpsmidler2553312
Bankinnskudd og kontanter2553312
Sum eiendeler746524503
Egenkapital1199576
Langsiktig gjeld624423423
Kortsiktig gjeld264
Sum gjeld627429427
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1045,923,32
Egenkapitalandel16,0 %18,1 %15,2 %

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering i, drift og utleie av fast eiendom, investering i aksjer og andre selskaper samt hva herved måtte stå i forbindelse.
Forretningsadresse
Nesgutua 7, 2760 Brandbu
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
27. september 2010