Hopp til innhold
velt.no
Meny

AS Karma

Org.nr.
925 037 141
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Haugesund
Stiftet
17. mars 1987
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
854
+5,4 % fra 2024
2023: 81220232024: 81020242025: 8542025
Driftsresultat
310
−26,6 % fra 2024
2023: 44620232024: 42220242025: 3102025
Årsresultat
320
−20,3 % fra 2024
2023: 39120232024: 40220242025: 3202025
Egenkapital
3 345
+10,6 % fra 2024
2023: 2 62320232024: 3 02520242025: 3 3452025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
9,47
2024: 17,1
Driftsmargin
36,3 %
2024: 52,1 %
Egenkapitalandel
90,4 %
2024: 94,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter812810854
Driftskostnader367388544
Driftsresultat446422310
Netto finans5594101
Resultat før skatt501516411
Skattekostnad11011490
Årsresultat391402320
Balanse
Anleggsmidler192191319
Omløpsmidler2 5683 0103 383
Bankinnskudd og kontanter2 5092 4632 824
Sum eiendeler2 7593 2013 703
Egenkapital2 6233 0253 345
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld136176357
Sum gjeld136176357
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad18,917,19,47
Driftsmargin54,9 %52,1 %36,3 %
Egenkapitalandel95,1 %94,5 %90,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Vedlikeholde og forvalte eiendommen i Hasselgate 31 i Haugesund kommune.
Virksomhet
Ervervelse, forvaltning og salg av eiendommer.
Forretningsadresse
Skåregata 246, 5501 Haugesund
Postadresse
Postboks 246, 5501 Haugesund
Telefon
52 70 93 60
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 800 kr
Sektor
Kommunalt eide aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995