Hopp til innhold
velt.no
Meny

AS Eldorado

Org.nr.
929 662 407
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Voss
Stiftet
25. april 1974
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
561
−6,7 % fra 2024
2023: 57220232024: 60120242025: 5612025
Driftsresultat
358
+11,5 % fra 2024
2023: 42620232024: 32120242025: 3582025
Årsresultat
401
+2,3 % fra 2024
2023: 40820232024: 39220242025: 4012025
Egenkapital
4 160
+3,5 % fra 2024
2023: 3 88720232024: 4 01920242025: 4 1602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
5,01
2024: 4,68
Driftsmargin
63,8 %
2024: 53,3 %
Egenkapitalandel
90,1 %
2024: 89,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter572601561
Driftskostnader146280203
Driftsresultat426321358
Netto finans84165134
Resultat før skatt511486492
Skattekostnad1039491
Årsresultat408392401
Balanse
Anleggsmidler2 5192 5222 485
Omløpsmidler1 8341 9492 129
Bankinnskudd og kontanter1 8341 9492 129
Sum eiendeler4 3534 4714 615
Egenkapital3 8874 0194 160
Langsiktig gjeld413630
Kortsiktig gjeld425417425
Sum gjeld466452455
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,314,685,01
Driftsmargin74,5 %53,3 %63,8 %
Egenkapitalandel89,3 %89,9 %90,1 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlemmer (2)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eie og drive 50 % av eiendommen Fortun, Hestavangen 2, 5700 VOSS.
Virksomhet
Eie og drive 50% av eiendommen Fortun, Hestavangen 2, 5700 Voss.
Forretningsadresse
Osavegen 9B, 5704 Voss
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
172 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995