Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ardeo Technology AS

Org.nr.
994 650 459
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bergen
Stiftet
2. oktober 2009
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
534
−23,3 % fra 2024
2023: 47120232024: 69620242025: 5342025
Driftsresultat
198
+14,0 % fra 2024
2023: −620232024: 17420242025: 1982025
Årsresultat
183
+4,7 % fra 2024
2023: −620232024: 17420242025: 1832025
Egenkapital
518
+54,5 % fra 2024
2023: 16120232024: 33520242025: 5182025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,35
2024: 3,22
Driftsmargin
37,1 %
2024: 25,0 %
Egenkapitalandel
56,5 %
2024: 44,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter471696534
Driftsinntekter471696534
Driftskostnader477522336
Driftsresultat−6174198
Netto finans−110
Resultat før skatt−6174197
Skattekostnad0015
Årsresultat−6174183
Balanse
Anleggsmidler96163379
Omløpsmidler386596538
Bankinnskudd og kontanter138124174
Sum eiendeler481759917
Egenkapital161335518
Langsiktig gjeld239239239
Kortsiktig gjeld82185160
Sum gjeld321424399
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,713,223,35
Driftsmargin−1,2 %25,0 %37,1 %
Egenkapitalandel33,4 %44,1 %56,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tekniske konsulenttjenester, forskning og produktutvikling i bl.a. elektroniske, mirkobølge, optiske og akustiske områder.
Virksomhet
Tekniske konsulenttjenester, forskning og produktutvikling i bl.a. elektroniske, mikrobølge, optiske og akustiske områder.
Forretningsadresse
Osvegen 210, 5229 Kalandseidet
Postadresse
Vågsgaten 22, 5160 Laksevåg
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
140 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
21. oktober 2009