Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ang Eiendom AS

Org.nr.
916 913 338
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Lindesnes
Stiftet
22. februar 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−11
+71,8 % fra 2024
2023: −1320232024: −3820242025: −112025
Årsresultat
−11
+71,8 % fra 2024
2023: −1320232024: −3820242025: −112025
Egenkapital
371
−2,8 % fra 2024
2023: 42020232024: 38220242025: 3712025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,12
2024: 0,61
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
47,3 %
2024: 63,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader133811
Driftsresultat−13−38−11
Resultat før skatt−13−38−11
Årsresultat−13−38−11
Balanse
Anleggsmidler481481761
Omløpsmidler16212424
Bankinnskudd og kontanter16212424
Sum eiendeler643605785
Egenkapital420382371
Langsiktig gjeld1919219
Kortsiktig gjeld205205196
Sum gjeld223223414
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,790,610,12
Egenkapitalandel65,3 %63,1 %47,3 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utvikling av eiendom, kjøp, salg og utleie, samt handel og alt annet som naturlig faller inn under dette, herunder delta i andre selskaper.
Virksomhet
Kjøp, utleie og salg av eiendom.
Forretningsadresse
Aurebekksveien 106, 4516 Mandal
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
300 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. mars 2016