Hopp til innhold
velt.no
Meny

Alltidrent AS

Org.nr.
996 791 033
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Levanger
Stiftet
29. mars 2011
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 756
+11,9 % fra 2024
2023: 2 66620232024: 2 46420242025: 2 7562025
Driftsresultat
181
+234,5 % fra 2024
2023: 4820232024: −13520242025: 1812025
Årsresultat
144
+218,6 % fra 2024
2023: 1720232024: −12120242025: 1442025
Egenkapital
355
+68,1 % fra 2024
2023: 33320232024: 21120242025: 3552025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,94
2024: 1,43
Driftsmargin
6,6 %
2024: −5,5 %
Egenkapitalandel
36,6 %
2024: 23,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 6562 4642 756
Driftsinntekter2 6662 4642 756
Driftskostnader2 6182 5982 575
Driftsresultat48−135181
Netto finans−2723
Resultat før skatt22−133185
Skattekostnad5−1241
Årsresultat17−121144
Balanse
Anleggsmidler373336287
Omløpsmidler617557683
Bankinnskudd og kontanter576515642
Sum eiendeler989893970
Egenkapital333211355
Langsiktig gjeld344292263
Kortsiktig gjeld312390352
Sum gjeld657682615
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,971,431,94
Driftsmargin1,8 %−5,5 %6,6 %
Egenkapitalandel33,6 %23,7 %36,6 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
13
ansatte
Endring siste 12 måneder
+1 (+8 %)
fra 12 i oktober 2025

Ansatte per måned

Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 202512
november 202512
desember 202512
januar 202612
februar 202613
mars 202613
april 202613
mai 202613
juni 202613
juli 202613
august 202612
september 202613
oktober 202613

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 202613
september 202613
august 202612
juli 202613
juni 202613
mai 202613
april 202613
mars 202613
februar 202613
januar 202612
desember 202512
november 202512
oktober 202512

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rengjøringstjenester og alt hva som naturlig hører inn under dette. Kjøp og salg av utstyr som hører inn under dette.
Forretningsadresse
Moafjæra 6J, 7606 Levanger
Postadresse
c/o Berg Økonomi AS, Moafjæra 6J, 7606 Levanger
Telefon
97 63 79 95
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
13
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Konsern
Inngår i et konsern
Registrert i Enhetsregisteret
6. april 2011