Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ak Anleggstjenester AS

Org.nr.
923 077 634
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Drangedal
Stiftet
17. juni 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
954
−22,0 % fra 2024
2023: 1 48520232024: 1 22420242025: 9542025
Driftsresultat
12
+123,7 % fra 2024
2023: 15420232024: −5020242025: 122025
Årsresultat
−6
+90,5 % fra 2024
2023: 11420232024: −6720242025: −62025
Egenkapital
196
−3,2 % fra 2024
2023: 26920232024: 20220242025: 1962025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,22
2024: 1,65
Driftsmargin
1,2 %
2024: −4,0 %
Egenkapitalandel
36,3 %
2024: 29,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 4761 224954
Driftsinntekter1 4851 224954
Driftskostnader1 3311 273942
Driftsresultat154−5012
Netto finans−14−21−18
Resultat før skatt140−71−6
Skattekostnad26−30
Årsresultat114−67−6
Balanse
Anleggsmidler476347227
Omløpsmidler388343312
Bankinnskudd og kontanter368229145
Sum eiendeler864690539
Egenkapital269202196
Langsiktig gjeld355281203
Kortsiktig gjeld240208140
Sum gjeld595488343
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,611,652,22
Driftsmargin10,4 %−4,0 %1,2 %
Egenkapitalandel31,2 %29,3 %36,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utleie av biler, maskiner og utstyr til anleggsbransjen. Selskapet kan ved innskudd eller på annen måte gjøre seg interessert i ande foretagender med tilsvarende virksomhet.
Virksomhet
Utleie av varebiler. Utleie av gravemaskiner. Utleie av småmaskiner som aggregater, og annet håndholdt utstyr til bruk i anleggsbransjen. Forskaling og betongarbeid.
Forretningsadresse
Singusdalsveien 95, 3750 Drangedal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
11. juli 2019