Hopp til innhold
velt.no
Meny

Agebakken AS

Org.nr.
811 745 952
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ringerike
Stiftet
21. januar 2013
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
907
+112,2 % fra 2024
2023: 34520232024: 42720242025: 9072025
Driftsresultat
795
+127,9 % fra 2024
2023: 29320232024: 34920242025: 7952025
Årsresultat
889
+56,8 % fra 2024
2023: 34720232024: 56720242025: 8892025
Egenkapital
1 005
−73,0 % fra 2024
2023: 3 94120232024: 3 71620242025: 1 0052025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,05
2024: 0,32
Driftsmargin
87,7 %
2024: 81,7 %
Egenkapitalandel
24,4 %
2024: 89,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter345427907
Driftsinntekter345427907
Driftskostnader5278111
Driftsresultat293349795
Netto finans5321893
Resultat før skatt347567889
Årsresultat347567889
Balanse
Anleggsmidler4 0004 0003 967
Omløpsmidler192134154
Bankinnskudd og kontanter192134154
Sum eiendeler4 1924 1344 121
Egenkapital3 9413 7161 005
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld2514183 116
Sum gjeld2514183 116
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,760,320,05
Driftsmargin84,9 %81,7 %87,7 %
Egenkapitalandel94,0 %89,9 %24,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eie og drive fast eiendom, herunder investering i andre selskaper.
Forretningsadresse
Askveien 17, 3510 Hønefoss
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. mars 2013