Hopp til innhold
velt.no
Meny

Accensus Consulting AS

Org.nr.
929 257 154
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
13. april 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
616
−10,6 % fra 2024
2023: 50720232024: 68920242025: 6162025
Driftsresultat
509
−6,5 % fra 2024
2023: 31320232024: 54520242025: 5092025
Årsresultat
506
+5,9 % fra 2024
2023: 25220232024: 47820242025: 5062025
Egenkapital
1 295
+64,2 % fra 2024
2023: 31120232024: 78920242025: 1 2952025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,00
2024: 3,23
Driftsmargin
82,7 %
2024: 79,1 %
Egenkapitalandel
75,0 %
2024: 69,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter507689616
Driftsinntekter507689616
Driftskostnader194144106
Driftsresultat313545509
Netto finans1058111
Resultat før skatt323603621
Skattekostnad71125115
Årsresultat252478506
Balanse
Anleggsmidler000
Omløpsmidler5661 1421 727
Bankinnskudd og kontanter566586713
Sum eiendeler5661 1421 727
Egenkapital3117891 295
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld255353432
Sum gjeld255353432
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,223,234,00
Driftsmargin61,8 %79,1 %82,7 %
Egenkapitalandel54,9 %69,1 %75,0 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulentvirksomhet samt investering i fast eiendom, aksjer og andre verdipapirer samt andre formuesobjekter.
Virksomhet
Drive konsulentvirksomhet for firmaer som er oppstartingsfase, firmaer som treger partnere og/eller investorer og firmaer som trenger assistanse med å etablere kundeforhold.
Forretningsadresse
Harakollen 23, 3303 Hokksund
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. mai 2022