Hopp til innhold
velt.no
Meny

A1 Arkitekter AS

Org.nr.
925 895 652
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Arkitektvirksomhet 71.110
Kommune
Sunnfjord
Stiftet
15. august 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
658
+156,7 % fra 2024
2023: 58120232024: 25620242025: 6582025
Driftsresultat
18
+124,0 % fra 2024
2023: 4020232024: −7420242025: 182025
Årsresultat
18
+121,5 % fra 2024
2023: 3420232024: −8420242025: 182025
Egenkapital
178
+11,3 % fra 2024
2023: 24420232024: 16020242025: 1782025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,73
2024: 2,24
Driftsmargin
2,7 %
2024: −28,8 %
Egenkapitalandel
29,5 %
2024: 32,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter581256658
Driftsinntekter581256658
Driftskostnader541330641
Driftsresultat40−7418
Netto finans−6−100
Resultat før skatt34−8418
Skattekostnad0––
Årsresultat34−8418
Balanse
Anleggsmidler258250250
Omløpsmidler331237354
Bankinnskudd og kontanter20037173
Sum eiendeler590487604
Egenkapital244160178
Langsiktig gjeld211221221
Kortsiktig gjeld135106204
Sum gjeld346328426
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,452,241,73
Driftsmargin6,9 %−28,8 %2,7 %
Egenkapitalandel41,4 %32,8 %29,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å drive arkitekttjenester og andre tekniske tjenester i forbindelse med oppføring og utbedringer av bygninger.
Virksomhet
Primært selge arkitekttjenester men vil etter hvert utvide virksomheten til å levere andre tekniske tjenester slik som prosjektering, søknader ifbm. igangsettelse og godkjenning av byggeprosjekter mv.
Forretningsadresse
c/o Agne Ladukiene, Sårheim 7, 6847 Vassenden
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. november 2020