Hopp til innhold
velt.no
Meny

1708 Holding AS

Org.nr.
889 237 112
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Gol
Stiftet
19. desember 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
350
−3,2 % fra 2024
2023: 69320232024: 36220242025: 3502025
Driftsresultat
177
+44,6 % fra 2024
2023: 40020232024: 12220242025: 1772025
Årsresultat
200
+4,5 % fra 2024
2023: 57320232024: 19220242025: 2002025
Egenkapital
5 328
−3,6 % fra 2024
2023: 5 44620232024: 5 52820242025: 5 3282025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,68
2024: 6 976
Driftsmargin
50,6 %
2024: 33,9 %
Egenkapitalandel
62,1 %
2024: 63,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter693362350
Driftsinntekter693362350
Driftskostnader293239173
Driftsresultat400122177
Netto finans1736923
Resultat før skatt573192200
Skattekostnad000
Årsresultat573192200
Balanse
Anleggsmidler6 5007 6187 972
Omløpsmidler2 4081 130605
Bankinnskudd og kontanter1 673794254
Sum eiendeler8 9088 7488 577
Egenkapital5 4465 5285 328
Langsiktig gjeld3 4593 2193 023
Kortsiktig gjeld30226
Sum gjeld3 4623 2203 248
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad9586 9762,68
Driftsmargin57,8 %33,9 %50,6 %
Egenkapitalandel61,1 %63,2 %62,1 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investera i finans- og realobjekt
Forretningsadresse
Heradvegen 277, 3550 Gol
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
800 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
9. februar 2006