Hopp til innhold
velt.no
Meny

007 Transport AS

Org.nr.
917 572 305
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Asker
Stiftet
25. juli 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2024

Driftsinntekter
508
−19,6 % fra 2023
2022: 86720222023: 63220232024: 5082024
Driftsresultat
−58
−129,9 % fra 2023
2022: 2020222023: −2520232024: −582024
Årsresultat
−81
−359,4 % fra 2023
2022: −520222023: −1820232024: −812024
Egenkapital
234
−25,7 % fra 2023
2022: 33320222023: 31520232024: 2342024

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2024

Likviditetsgrad
1,98
2023: 2,49
Driftsmargin
−11,4 %
2023: −4,0 %
Egenkapitalandel
47,7 %
2023: 40,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2022–2024)
Årsregnskap for selskapet 2022–2024. Beløp i 1 000 kr
Post202220232024
Resultat
Salgsinntekter867632508
Driftsinntekter867632508
Driftskostnader847657566
Driftsresultat20−25−58
Netto finans−8−10−23
Resultat før skatt12−35−81
Skattekostnad17−170
Årsresultat−5−18−81
Balanse
Anleggsmidler219189160
Omløpsmidler522581331
Bankinnskudd og kontanter31064291
Sum eiendeler741770491
Egenkapital333315234
Langsiktig gjeld17822290
Kortsiktig gjeld230233167
Sum gjeld408455257
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,272,491,98
Driftsmargin2,3 %−4,0 %−11,4 %
Egenkapitalandel44,9 %40,9 %47,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Budbil og varetransport tjenester og annet som naturlig faller sammen med dette.
Virksomhet
Budbil og varetransport.
Forretningsadresse
Nedre Måsan 21, 1385 Asker
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
60 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. august 2016